Zavolejte nám 777 812 202
(Po–Pá, 8–16h)

Provoz webu

Proč je provoz webu nezbytný?

Uvědomme si, že webové stránky jsou vaší, ale i naší vizitkou. Je pro nás důležité, aby web fungoval i za několik let, a proto naše práce na webu nekončí jeho spuštěním.

Je zapotřebí web někam umístit, dohlížet na jeho funkčnost, stabilitu a bezpečnost, pravidelně ho aktualizovat, zálohovat a v neposlední řadě vám pomoct, pokud si na webu s něčím nevíte rady, když potřebujete pomoc například s obsahem a podobně. Pro všechny tyto případy máme několik specialistů, na které se můžete obrátit a vše s nimi konzultovat.

Nenecháme vás ve štychu, na web budeme odborně dohlížet po celou dobu jeho provozu.

Co provoz webu obsahuje?

  • Doménu – Udržování, prodloužení a správu doménového jména včetně nastavení DNS a případné odborné konzultace s přesměrováním, nasměrování dalších služeb apod.
  • Hosting – Alokovaný prostor pro web na našem serveru. Součástí je zabezpečení serveru proti napadení, pravidelné zálohování, garantovaná dostupnost 99,9 % a funkčnost. Servery jsou umístěny v profesionálních českých datových centrech.
  • Správu e-mailů – Správa a nastavení e-mailových účtů dle domluveného rozsahu. Dále možnost využít webového klienta a další e-mailové podpory.
  • Postimplementační podporu – Postimplementační podpora je název naší prozákaznické služby, kterou poskytujeme svým zákazníkům po předání hotového produktu. Vyškolení pracovníci jsou připraveni přijímat a řešit požadavky či dotazy zákazníků každý pracovní den od 8:00 do 16:00. Více informací naleznete na stránce Co je postimplementační podpora.
  • Aktualizace redakčního systému –  Z hlediska bezpečnosti a garance dostupnosti je důležité, aby byl redakční systém stále aktuální, tím zaručíme jeho funkčnost a bezpečnost.
  • Zabezpečení proti napadení – Celý hostingový prostor včetně redakčního systému je pod nepřetržitým dohledem. Využité jsou služby jako Anti-DDoS a AntiMalware ochrana, HTTPS, SSL certifikát a další služby, které nepřetržitě hlídají, aby váš web běžel, jak má.
  • Pravidelné zálohování – Celý web (FTP prostor) s databází je pravidelně zálohovaný. Zálohování probíhá každý den v nočních hodinách, zálohy uchováváme zpravidla dle domluveného rozsahu po dobu 30 dní.

Nevíte si s něčím rady? Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás, nikdy na to nejste sami.

Více k podpoře našich produktů najdete také na stránce https://www.just4web.cz/podpora/.

« Zpět na stránku Podpora

 

Rychlý kontakt

Telefon: +420 777 812 202
E-mail: info@just4web.cz

just4web.cz s.r.o.
Dobrovského 2366
580 01 Havlíčkův Brod
Naplánovat trasu

IČ: 27547876
DIČ: CZ27547876

Klient

Sledujte nás