Zavolejte nám 777 812 202
(Po–Pá, 8–16h)

Co je postimplementační podpora?

Postimplementační podpora je název služby, kterou poskytujeme svým zákazníkům po předání hotového produktu. Vyškolení pracovníci jsou připraveni přijímat a řešit požadavky či dotazy zákazníků každý pracovní den od 8.00 do 16.00.

Prostřednictvím e-mailu či telefonátu lze jednoduše vyřešit jakýkoliv požadavek. Máte-li dotaz na používání produktu, funkcionalitu systému nebo máte podezření na nesprávné chování systému, pak je kontaktování našeho oddělení pro postimplementační podporu zcela na místě. Váš požadavek bude prověřen a následně řešen k tomu kompetentními pracovníky.
 

Komu je určena služba postimplementační podpory?

Služba postimplementační podpory je primárně určena zákazníkům, kteří provozují webové řešení na některém z našich produktů.
 

Jaký je přiklad využití postimplementační podpory?

Nevíte si rady, jak použít nějakou funkci redakčního systému? Nevíte, jak založit na webu novou rubriku? Kontaktujte nás! Nás proškolený pracovník Vás po telefonu navede a problém s Vámi vyřeší.

Máte podezření, že některá funkcionalita systému přestala fungovat? Kontaktujte nás! Může se stát, že je zapotřebí aktualizovat redakční systém z důsledku aktualizace Vašeho prohlížeče.
 

Na Vaší spokojenosti nám záleží!
 

« Zpět na stránku Podpora

 

Rychlý kontakt

Telefon: +420 777 812 202
E-mail: info@just4web.cz

just4web.cz s.r.o.
Dobrovského 2366
580 01 Havlíčkův Brod
Naplánovat trasu

IČ: 27547876
DIČ: CZ27547876

Klient

Sledujte nás