just4web.cz s.r.o.
váš partner ve světě online

Tvorba webových stránek

Kvalitní web je kompas na cestě k úspěšnému podnikání. Vytvoříme osobní či firemní prezentaci, školní web, portál, e-shop i internetovou aplikaci podle vašich představ. S tvorbou internetových stránek máme bohaté zkušenosti a rádi se o ně s vámi podělíme.

„Jak se pozná kvalitní web? Takový web plní účel, k jakému byl vytvořen. Nabízíte nějakou službu či produkt? To určitě chcete, aby internetové stránky dělaly z návštěvníků zákazníky. A přesně takové vám vytvoříme.“

Jak to děláme?

Při tvorbě webových stránek postupujeme krok po kroku a na každou část máme v týmu odborníky. Na začátku si ujasníme, k jakému účelu má web sloužit. Poté ho vytvoříme tak, aby své funkce plnil, a následně vám pomůžeme také s jeho propagací. Díky tomu vznikne opravdu funkční web.

Celý web je navíc responzivní, přizpůsobí se velikosti obrazovky. Takže ho každý může pohodlně prohlížet z počítače, tabletu i mobilu. To je dnes velice důležité, protože lidé s rostoucí oblibou smartphonů a tabletů chodí na internet stále častěji právě z nich.

Správa webu je snadná. Obsah stránek upravíte pomocí redakčního systému, který má jednoduché ovládání. Má také nástroj pro editaci SEO parametrů, díky kterým vás vyhledávače mohou zobrazit na vyšší pozici. Navíc od nás dostanete kompletní technickou podporu.

Proč si vybrat právě nás?

  • Naše zkušenosti z více než 100 projektů se na vašem novém webu projeví.
  • Sledujeme nejaktuálnější trendy, takže váš web bude moderní.
  • Vytvoříme web, který vám bude konkurence závidět.
  • Pomůžeme vám s propagací nejen samotného webu.
 
Líbí se vám náš přístup k práci?

Poslat známému Poslat známemu   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Webové stránky
CHCI SE ZEPTAT

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Napište číslici osm