just4web.cz s.r.o.
váš partner ve světě online

Naše projekty

Věděli jste, že slovo projekt pochází z latinského projicio a proiectum? A že se původně používalo ve stavebnictví? Dům vám sice nepostavíme, ale i my jsme takoví “projektanti”. Podívejte se, jaká díla rostou pod našima rukama.

 

Etřídnice je jednoduchý a užitečný školský informační systém. Skládá se z několika modulů, díky kterým pomáhá zefektivnit vedení školní agendy a zlepšuje komunikaci školy s rodiči. Funguje už od roku 2008 a využívá ji více než 100 škol.

Tyto kvalitní weby se pyšní jedním unikátem – mají redakční systém vyvinutý přímo pro školy. Kromě klasické prezentace mají funkce jako jídelnu, nástěnky tříd, studentský přístup, e-omluvenku a další. Navíc jsou propojeny s Etřídnicí.

SeznamŠkol.eu je jeden z nejnavštěvovanějších portálů o vzdělání a obsahuje největší databázi českých škol. Uchazečům o studiu pomáhá svými články, testy a dalšími informacemi o školách. Každý den obslouží tisíce návštěvníků.

Každý to někdy zažil. V tom Wordu už mi zase něco nejde! JaknaOffice.cz pomáhá nejen v takovýchto případech. Obsahuje videotutorialy na nejoblíbenější kancelářské programy MS Office, v diskuzi vám pak poradí zkušení uživatelé.

SuperMamina.cz je online magazín nejen pro maminky. Na těchto stránkách najdete informace o těhotenství či zdraví dítěte, zajímavé recepty, užitečné rady, zábavu pro děti, tipy na výlety a nebo využijete bazárek. Buďte super mamina.

 


Webové stránky
CHCI SE ZEPTAT

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Napište číslici pět