just4web.cz s.r.o.
váš partner ve světě online

Etřídnice se dočkala nového modulu. Co umí?

Už se to stalo zvykem. Každý rok během letních prázdnin, kdy školy nabírají síly na nový školní rok, pracujeme na tom, aby se jim díky informačnímu systému Etřídnice vedla školní agenda zase o něco efektivněji a příjemněji.

Díky nové správě oprávnění můžou správce vytvářet nové role a přidávat je učitelům. Mohou tak jednotlivým kantorům individuálně dávat přístup k matrice, vysvědčení a dalším částem systému, kam se dříve dostali jenom administrátoři.

Novinkou jsou například také tiskové šablony. Díky nim si učitelé mohou vytvořit v MS Wordu šablonu například pro přihlášku do školní družiny a systém ji při tisku automaticky vyplní informacemi, které se v databázi o studentech vedou.

Přepracované jsou také zprávy, které se nově přesunuly do samostatného modulu komunikace. Ty přináší jejich lepší správu, navíc díky nim lze komunikovat nejen se studenty a jejich rodiči, ale i s dalšími učiteli mezi sebou. Pohodlně lze též poslat vzkaz celým třídám či dokonce celé škole.

Letní aktualizace ovšem přinesla i řadu dalších menších novinek, které nejsou na první pohled tolik vidět, ale učitelům výrazně zefektivní práci. Podívejte se na jejich kompletní výčet: www.etridnice.cz/update-log/

Etřídnice - nový modul komunikace


Webové stránky
CHCI SE ZEPTAT

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Napište číslici pět