just4web.cz s.r.o.
váš partner ve světě online

Spustili jsme nový web just4web.cz

Dne 27. října 2010 jsme spustili novou verzi našeho webu. Kromě drobných designových změn, jsme rozšířili strukturu celého webu, aktualizovali jsme naše portfolio, kde nyní naleznete podrobný přehled nabízených služeb a podstatným zásahem do seznamu referenčních zakázek. Věříme, že vám novým webem usnadníme práci při hledání kýžených informací.


Web just4web.cz nyní splňuje ta nejpřísnější kritéria kvalitního a moderního webu a chceme, aby byl výkladní skříní našich dovedností. Design a struktura webu byly navrženy s hlavními požadavky na přehlednost, serióznost a maximální jednoduchost používání.


S našimi stávajícími i nastávajícími klienty se snažíme co nejvíce komunikovat. Proto jsme na webu založili sekci náš tým, kde nás můžete přímo kontaktovat.


Budeme rádi, pokud nám napíšete ohlas na náš nový web. Stejně jako naše služby se i náš web budeme snažit stále zdokonalovat a vaše vyjádření je pro nás velmi důležitou zpětnou vazbou. Pro ohlasy k novému webu můžete využít kontaktní emailovou adresu info@just4web.cz.


Věříme, že pro Vás naše stránky budou cenným zdrojem informací, které hledáte.

 


Webové stránky
CHCI SE ZEPTAT

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Napište číslici pět