just4web.cz s.r.o.
váš partner ve světě online

Semináře manažerských dovedností v práci ředitele školy

Zajímá Vás, jak vybírat spolupracovníky? Jak stanovit priority řízené organizace? Jak získat pro své
cíle i další lidi? Jak lépe organizovat svůj čas? Jak správně motivovat a hodnotit? Zajímají Vás zkušenosti z jiných škol? Hledáte praktické podněty pro řízení školy a týmu?

 

Zveme Vás na seminář Manažerské dovednosti v práci ředitele školy
V prakticky pojatém semináři se dozvíte, jak stanovit osobní vizi a priority řízené organizace. Probereme stěžejní prvky time-managementu, zejména v oblasti organizace vlastního času a práce. Odhalíme dobré tipy pro vyhledávání a výběr spolupracovníků, kteří nám pomohou naplnit naši vizi. Vyměníme si zkušenosti na tipy a triky pro dosahování týmové efektivity a upevnění týmu se zaměřením na odhalování a využití lidského potenciálu. K tomu využijeme praktické podněty k motivování lidí, k systému zadávání úkolů a umění efektivně hodnotit práci jednotlivců. Každý účastník obdrží tištěné materiály k tématu a osvědčení o absolvování semináře.

 

O pořadateli Ředitelškoly.cz
portál, který vám pravidelně přináší informace z nejrůznějších oblastí školství. Články, semináře a další aktivity jsou určeny především pro školský management. Denně se ve školství objevuje spousta informací a nových problémů, my hledáme takové informace, které vedou k jejich řešení.
 

Doplňující informace jako termíny, místa a přihlášky na jednotlivé semináře naleznete na adrese Ředitelškoly.cz.

 

Partneři


Webové stránky
CHCI SE ZEPTAT

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Napište číslici pět