just4web.cz s.r.o.
váš partner ve světě online

Redakční systém J4W-RS

Redakční systém je důležitou součástí webu. Běžný návštěvník se k němu sice nedostane, pro správce webových stránek má však ohromný význam. Ten v něm totiž může pohodlně upravovat obsah stránek, aniž by věděl, jak se takový web vytváří. Pojďme si podrobněji představit náš J4W-RS.

Klíčové vlastnosti redakčního systému

Upravujte obsah stránek levou zadní

V systému se díky intuitivnímu prostředí rychle zorientujete. V přehledné struktuře vyberete stránku a snadno ji upravíte. Úprava obsahu je podobná jako třeba ve Wordu, takže celou stránku vykouzlíte několika kliknutími myší. Zvládne to úplně každý.

Dostaňte svůj web do výšin

Všem stránkám můžete nastavit vlastní údaje SEO – titulek a popisek. Vyplňte je a katapultujete tak své webové stránky na vyšší pozice ve vyhledávačích jako jsou Google, Seznam a další. Tím pádem se na váš web dostane více návštěvníků.

Buďte světoví

Neomezujte se pouze jedním jazykem. Pokud míříte za české hranice, oceníte snadnou správu jazykových mutací. Přidáte si libovolný počet jazyků a pak se mezi nimi jednoduše přepínáte. Ušetříte si plno starostí, které v tomto případě přinášejí open-source systémy.

Naučte web psím kusům

Internetové stránky mohou mít plno funkcí jako fotogalerii, fórum, ankety, objednávkový formulář a další. Také tyto funkce máte díky modulům plně pod kontrolou. Na rozdíl od open-source řešení vám ovšem nehrozí, že by byly moduly vzájemně nekompatibilní, nebo že by po aktualizaci systému přestaly fungovat, protože je tvoří jeden tým.

Určete, kdo kam může

O web se vás může starat klidně více. Sami přidělíte kolegovi přístup do systému. Možná ale chcete, aby měl na starost pouze stránky s novinkami, a do dalšího obsahu vám nezasahoval. Žádný problém. Nastavíte mu patřičné oprávnění, aby se nedostal tam, kam nemá.

Nejste v tom sami

Někdy se můžete setkat se situací, že něco nepůjde podle vašich představ. Nic se neděje, žádný učený z nebe nespadl. Od toho jsme tu my. Bez obav se na nás obraťte s jakýmkoliv problémem. Moc rádi vám pomůžeme, aby bylo vše k vaší spokojenosti.

Co by vás mohlo dále zajímat


Webové stránky
CHCI SE ZEPTAT

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Napište číslici osm