just4web.cz s.r.o.
váš partner ve světě online

První místo za webové stránky MŠ Horní Cerekev

Dnes 10. 3. 2015 se k nám dostala radostná zpráva přímo od úst paní ředitelky Lenky Jantačové.

Webové stránky, které jsme vytvořili na konci minulého roku, získaly ocenění za nejlepší webové stránky v kategorii školská zařízení v Kraji Vysočina. Vítězství v soutěži, kterou hodnotí více jak 20 porotců, je pro nás nejlepší odměnou a vizitkou za naši odvedenou práci.

Vše je samozřejmě výsledkem výborné spolupráce s paní ředitelkou Jantačovou, od které jsme při návrhu webu dostali důvěru. Paní ředitelka je jednou z mála, které jdou správným směrem k moderní škole.

První místo v kategorii školských zařízení za MŠ Horní Cerekev převzala od hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka ředitelka Lenka Jantačová.

Zdroj a celá zpráva: Kraj Vysočina, vítězný web: www.mshornicerekev.cz

 

Aktualizováno 5. 3. 2018
MŠ Horní Cerekev zaplatila za nový školní web pouze polovinu ceny. Druhou polovinu totiž získala z Fondu Vysočiny. Uvažujete o nových webových stránkách a chcete na ně 50% příspěvek? Právě teď máte šanci. Do 9. dubna můžete Kraj Vysočina znovu žádat o grant z programu Informační a komunikační technologie 2018.

Podívejte se na více informací na http://wwwproskoly.cz/dotace-na-webove-stranky-pro-skolu/ nebo zavolejte na 774 712 218 (p. Sochor).


Webové stránky
CHCI SE ZEPTAT

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Napište číslici osm